Nyelvválasztás:

A tavalyi díjazottak munkái a Tornyaiban

A 69. Vásárhelyi Őszi Tárlatot követően az elmúlt évben díjazottak, Király Gábor, Vető Orsolya Lia és Kósa Gergely önálló kiállításai is megnyíltak a Tornyai János Múzeumban.

Mindannyian a jelenben élve, napjaink problémáit mutatják be, csak más eszközökkel. Király Gábor, a tavalyi Tornyai- plakettes, Vető Orsolya Rudnay-ösztöndíjas és Kósa Gergely a fiatal festők nívódíjasa egészen december 3-ig adnak számot eddigi munkásságukról Vásárhelyen.

Vásárhelyi Televízió, Híradó - 2023. október 10.

Eseménynaptár
« » 2026 június
ke sze csü szo va
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5